Mühendislik & Danışmanlık

Tasarım ekibimizin mühendis ve ressamları alçı sektöründe uzmanlaşmış ve tecrübelidirler ve alçı plaka üretim tesisleri için komple çözümler sunacak ustalıktadır.

Mühendislik ekibimiz;
◉ İhtiyaçlarınız doğrultusunda komple çözümlerle tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri,
◉ Anahtar teslimi üretim tesisleri,
◉ Bina tasarım ve mühendisliği,
◉ Çelik konstrüksiyon işleri için çözümler, sunar.


Otomasyon & Kontrol Sistemi

MMM ERBA Makina’nın kendi elektrik & otomasyon ekibi temel mühendislik işlerinden, doğru donanım seçiminden ve yazılım geliştirmeden tesislerin komple montaj & devreye alma işlerine kadar tüm panolar, blok şemalar ve kontrol sistemi mimarisi dahil tam kapsamlı kontrol ve elektrik sistemi temin edebilmektedir. .

Elektrik mühendislerinden oluşan ekibimiz, alçı sektöründeki deneyim ve uzmanlıkları sayesinde, geniş yelpazeli elektrik mühendisliği hizmeti sunmaktadır.

◉ Sade çalıştırma
◉ 7/24 destek
◉ Ekonomik çözümler
◉ Kontrol ustalığı

Mühendislerimizin deneyimi sistemin kullanıcı dostu yönetim ve kontrolünün yapabilmelerini sağlamaktadır.

Güncel haberleşme sistemi ile tam otomatikleştirilmiş çözümler tesis çalışmasının kontrolünde esneklik sağlamaktadır.


Montaj ve Devreye Alma

MMMM ERBA Makina, müşterilerden gelen talebe uygun olarak süpervizör veya komple montaj ekibi ile montaj ve devreye alma hizmetlerini de sunmaktadır.

İşin ustası makine ve elektrik – elektronik mühendislerimiz ve montajcılarımız yüksek performansları ile hızlı montaj ve devreye alma sağlamaktalar. Montaj ve devreye alma işleri tüm makine ve ekipmanların mekanik montajlarını, her bir makinenin soğuk ve sıcak testlerini ve üretim hattının devreye alınmasıı içermektedir.