HAKKIMIZDA

Firmamız 2001 yılında ERBA MAKİNA LTD. ŞTİ olarak kurulmuş olup firma adı 2007 yılında MMM ERBA MAKİNA A.Ş. olarak değişmiştir.

 

Firmamız Yenikent Sanayi Sitesinde 60 m2‘lik küçük bir atölye ile başlayan çalışmalarına şimdi Kazan da bulunan 3.200 m2 lik fabrikasında devam etmektedir. Bunların dışında firmamızın ayrıca dizayn ofisi de Ankara’da bulunmaktadır.

 

Firmamızda makina, malzeme ve endüstri mühendislerinden oluşan başarılı bir üretim ekibimiz ile teknik ressamlar ve makina mühendislerinden oluşan bir dizayn ekibi bulunmaktadır.

 

Firmamızın üretim departmanına bağlı Ustalar, kaynakçılar, montaj elemanları ve tezgah operatörlerini içeren 40 dan fazla çalışanımız ile imalat işlerini yürütmekteyiz.

 

MMM ERBA MAKİNA olarak son dönemde çalışmalarımızı çoğunlukla alçı ve alçı plaka tesislerine ve makina imalatlarına kaydırmış olmakla birlikte halen diğer çelik imalat konularında da mühendislik, tasarım ve imalat hizmetleri vermeye devam etmektedir. Bu sayede farklı pazarlarda MMM ERBA MAKİNA markasını ve kalitesini yaşatmaktayız.